Чистка ноутбуків і ПК

Науково-технічний прогрес не стоїть на одному місці, постійно виходять нові види портативної електронікі. І ось, майже у кожного з нас, вдома або на роботі, є ноутбук або нетбук, ПК. Ці “девайси” виручають в скрутну хвилину. З них зручно гортати сторінки в інтернеті, дивитися фільми, читати книги, слухати улюблену музику. Але не всі люди знають, як правильно експлуатувати цю техніку, щоб вона служила довго і не підводила. Потрібно вчасно діагностувати несправності, стежити за станом системи охолодження і т.д. Чистка ноутбуків і ПК, заміна термопасти – одні з найважливіших профілактичних заходів.

 

Давайте розберемося чому ноутбуки і комп’ютери “забиваються” пилом. СО (система охолодження) складається з мідної пластини з трубкою і сотами, так само куллера. Вентилятор, через отвори в дні корпусу, затягує холодне повітря. Далі повітря проходить через стільники, охолоджуючи СО і вже тепле повітря виходить через отвори збоку / ззаду ноутбука. Через певний час, вентилятор і стільники в СО забиваються ворсом і пилом. Якщо власник курить за ноутбуком, часто кладе “девайс” на коліна, бере з собою в ліжко – то система охолодження заб’ється ворсом і пилом набагато швидше.

 

Після того, як СО забилася пилом і не може нормально охолоджувати ноутбук – відбувається перегрів. Дуже небезпечне явище, в результаті перегріву процесор йде в захист (троттлінг) і скидає частоти, ноутбуки і комп’ютери починають сильно гальмувати, іноді мимоволі вимикатися.

Якщо і далі користуватися технікою в такому стані – може вийти з ладу чіпсет, відеочіп, мости. Відбувається деградація чіпів, зменшується їх термін служби. Ремонт після перегріву зазвичай дуже дорогий, часто змінюють всю плату. Тому потрібно періодично проводити діагностику і чистку ноутбука.

 

Ви можете зробити діагностику, зателефонувавши нам або замовити чистку у нас. Наші майстри швидко і якісно виконають діагностику, чистку і все потрібні профілактичні заходи.