Установка і оновлення драйверів

Для повноцінної роботи з комп’ютером потрібна не тільки установка Windows.

Існує ще ряд програмного забезпечення, яке необхідно встановити на Ваш комп’ютер. Це програмне забезпечення поділяють на дві категорії, це драйвера і різноманітні призначені для користувача і системні програми.

Драйвер – це спеціальне програмне забезпечення, яке сприяє обміну інформацією між операційною системою і самим пристроєм (відеокарта, клавіатура, миша і т.д.). Без драйвера система не зможе зрозуміти, який пристрій підключено до комп’ютера і як ним користуватися.

Якщо на Вашому комп’ютері не встановлені, якісь драйвера, то Ваш комп’ютер не буде працювати повноцінно.

Драйвера це безкоштовне програмне забезпечення, яке часто випускають виробники обладнання, тобто якщо у Вас материнська плата фірми Asus, значить і драйвера для даної плати випускає фірма Asus.

Згодом драйвера застарівають і їх бажано оновлювати, а потім виконується настройка комп’ютера. Оновивши драйвера на більш нові, ви зможете домогтися кращої продуктивності від Ваших пристроїв, так як в більш свіжих драйвери використовуються новітні алгоритми обробки інформації.

Слід пам’ятати, що установка драйверів – це справа не з простих. Тому, що недостатньо знати компанію виробника обладнання. А необхідно, також, знати і модель і модифікацію даного обладнання, так наприклад якщо це ноутбук, то що б дізнатися якого виробника в ньому варто мережева плата – його потрібно розібрати, а це може спричинити за собою і вихід з ладу самого ноутбука.

Наші фахівці мають спеціальне програмне забезпечення, яке, не приносячи шкоди вашому обладнанню, може автоматично визначати і встановлювати драйвера, які Вам потрібні.

Програми діляться за тематикою:

офісні програми (читання, створення та редагування документів і т.д.);

мультимедійне програмне забезпечення (прослуховування музики, перегляд відео, створення власних треків і відеороликів і т.д.);

інтернет програми (доступ в інтернет, скачування файлів з інтернету, спілкування в інтернет і т.д.);

програми для програмування (створення власних додатків, створення сайтів і WEB додатків і т.д.);

програми для захисту Вашого комп’ютера (антивіруси АІ файрволли);

системні програми (архіватори, оптимізатори комп’ютера, системи, і т.д.).

Але це далеко ще не повний список програм, які можна встановити на Ваш комп’ютер. Все залежить від того, які цілі Ви переслідуєте від використання комп’ютера.

Викликавши нашого фахівця, Ви отримаєте повну консультацію про те, які Вам програми підійдуть, і які драйвера Вам необхідно встановити або оновити. Наші фахівці здійснюють установку новітніх популярних програм і свіжих драйверів.

Тому, якщо Ви довірите установку драйверів і програм нашим фахівцям – Ви отримаєте якісно виконані роботи і назавжди забудете такі слова як «глючить, зависає або не працює».

Професійне завантаження драйверів підвищить працездатність

Установка драйверів і ПО на ноутбуці може знадобитися в таких випадках, як:

перевстановлення операційної системи або її відновлення з відкотом до «заводський» конфігурації;

усунення вірусних файлів і шкідливих програм з глобальної очистки встановленої ОС від зараження;

підключення зовнішнього обладнання, настройка конфігурації вузлів і служб;

ремонтні роботи із заміною комплектуючих лептопа.

Самостійне скачування з інтернету «піратського» ПО з подальшою інтеграцією його в операційну систему може привести до збільшення проблем з продуктивністю, оперативністю і функціональністю переносного комп’ютера.

Виклик майстра знизить витрати на модернізацію гаджета

Неграмотна розпаковка програмного забезпечення і впровадження в ОС неліцензованих збірок може привести до зараження лептопа шахрайськими програмами, втрати особистих даних і навіть повної відмови пристрою, тому така «економія» може дуже дорого обійтися для недосвідченого користувача. Наша компанія професійно проведе установку драйверів, ціна цих послуг при цьому залишається гранично низькою і не стане неприємною несподіванкою для замовника.

Звертаючись до фахівців компанії за допомогою, кожен власник персонального мобільного ПК може розраховувати на оперативне отримання результату, підвищення працездатності і безпеки пристрою, а також безкоштовну діагностику і виїзд додому замовника при необхідності. Замовити установку ліцензійного програмного забезпечення, драйверів і необхідних утиліт для будь-яких цілей можна у нас за вказаним на сайті телефоном.