Монтаж і настройка локальних мереж

Сьогодні практично в кожному будинку і офісі присутня глобальна мережа Інтернет – незамінний помічник для кожної сучасної людини. Підключення до Інтернету необхідне як для офісної роботи, так і для проведення дозвілля.

Налагодження та оптимізація підключення до Internet

Хочете підключитися до Інтернету, вас не влаштовує постачальник послуг, і ви хотіли б його змінити або ж потрібно оптимізація інтернет з’єднання через повільного завантаження веб-сторінок, фахівці нашого центру комп’ютерної допомоги готові надати вам кваліфіковану допомогу з виїздом додому або в офіс. Ми надамо вам допомогу у виборі провайдера, підключимо Інтернет для корпоративних бездротових, локальних мереж, а також грамотно налаштуємо будь-яке комп’ютерне обладнання у вашому офісі або будинку.

Налаштування мережі Wi-Fi, роутерів, модемів

В даний час найпопулярнішим підключенням до мережі Інтернет вважається бездротове підключення Wi-Fi, адже бездротова мережа дозволяє користуватися високошвидкісним Інтернетом в будь-якій точці приміщення. До того ж, розташування проводу ніяк не впливає на доступ в Інтернет. Комп’ютерні майстри нашого центру допоможуть вам відчути всю радість від перебування в бездротовому Інтернеті – вони підберуть, встановлять і налаштують будь-який засіб бездротового зв’язку.

Налаштування Wi-Fi роутера або модему виконується в нашій компанії як для корпоративного, так і для домашнього використання. Ми працюємо з усіма провайдерами і будь-яким обладнанням. Так, ви зможете синхронізувати ноутбуки, принтери, багатофункціональні пристрої та іншу офісну техніку, яка підтримує стандарт бездротового зв’язку. Налаштування Wi-Fi модему або роутера, виконана нашими фахівцями, дає можливість отримати гранично високу швидкість обміну даними і забезпечити стабільну роботу всієї підключеної техніки.