Відеоспостереження

Установка систем для невеликих проектів зазвичай займає 1-2 дні. Ми намагаємося працювати швидко, але ніколи на шкоду якості. Якісне виконання роботи займає час, тому ми просимо своїх клієнтів заздалегідь планувати свій графік, щоб не заважати один одному в роботі.

Ми завжди на зв’язку і готові виконати монтаж та налагодження системи у вихідні, святкові дні та навіть вночі. Однак поставку обладнання та монтажні роботи завжди плануємо заздалегідь.

На нашому складі є запас найнеобхіднішого обладнання та монтажних матеріалів. Широка мережа постачальників дозволяє в найкоротші терміни поставити будь-яке, навіть саме незвичайне обладнання для відеоспостереження.

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні відеокамери. На усі товари надається чесна гарантія від виробника і сертифікати. Ми не купуємо товари в китайських інтернет-магазинах. Велика кількість постачальників дозволяє нам робити оптимальний підбір обладнання.

У разі тимчасової відсутності будь-якого обладнання ми пропонуємо кілька варіантів повноцінної заміни. Ми завжди намагаємося заощаджувати час і гроші наших клієнтів.

Кращий варіант отримати найточніший кошторис на установку відеоспостереження – це запросити нашого інженера на огляд об’єкта. Тільки візуальний огляд і особисте спілкування дозволяють з’ясувати Ваші завдання і вимоги, і зробити Вам найоптимальнішу пропозицію за ціною і якістю.

Не бачачи об’єкт, дуже складно зробити оцінку вартості установки відеоспостереження. Всі ціни на монтаж, які називають по телефону, як правило, або сильно завищені, або сильно занижені. Ми цінуємо свій час і не хочемо його витрачати на безглузді поїздки. Тому після огляду об’єкту наш інженер розробить максимально вигідний кошторис на відеоспостереження.

5 причин замовити монтаж та налагодження відеоспостереження у нас:

Індивідуальний підхід. Кожен будинок, офіс або підприємство має свої унікальні особливості планування та інфраструктури, тому перед монтажем відеокамер наш фахівець виїжджає на місце для визначення оптимальної системи відеоспостереження. Установка камер відеоспостереження проводиться тільки після дослідження місцевості.
Ми рекомендуємо оптимальний набір елементів системи, виходячи з цілей і завдань, поставлених замовником. Монтаж відеоспостереження – процес, підігнаний під індивідуальні вимоги замовника.
Навчання та консультації. Монтаж камер відеоспостереження не обмежує наші послуги. Ми не просто здійснюємо професійну установку систем відеоспостереження, а й проводимо навчання технічного персоналу по роботі з устаткуванням.
Наші ціни на відеоспостереження нижче, ніж у конкурентів, тому що ми здійснюємо роботи комплексно. Установка відеокамер обійдеться вам дешевше, якщо ви замовляєте всі супутні товари в одному місці.
Ми самостійно здійснюємо сервісне обслуговування встановлених нами систем.