Чистка ноутбуків і ПК

Навіть найтехнологічніші комп’ютери і ноутбуки вимагають регулярного чищення (раз на півроку – рік). Якщо ігнорувати це просте правило, ви ризикуєте виходом з ладу вашого пристрою. Це легко пояснити – система відводу гарячого повітря забивається, а це призводить до перегрівання пристрою, з’являється гул, і навіть періодичне відключення.

Наш майстер не тільки зробить ретельну детальну чистку, але і підбере правильну термопасту.

Як визначити, що ноуту / ПК потрібна термінова чистка?

  • З моменту останньої чистки ноутбука пройшло півроку, стаціонарного ПК – рік
  • Помітили, що пристрій дуже перегрівається, гуде, «гальмує»
  • Іноді комп’ютер або ноутбук вимикається

Ноутбуки, як правило, схильні до забруднення. Це пов’язано з тим, що система охолодження втягує всередину дрібні частинки пилу, які й забивають кулер, а також осідають на всіх платах. Нам здається, що «начинка» нашого комп’ютера добре захищена корпусом, але з часом захисна сіточка і трубочка, що подає повітря неминуче забиваються. Холодного повітря через це стає менше, а пилу – більше.

Помітили перегрів і збої в роботі? Вихід із ситуації – чистка ноутбука від пилу, ціна якої цілком доступна. У нашому сервісі працюють тільки професійні співробітники, які зроблять все швидко.

Пам’ятайте: чистка комп’ютера в Дніпрі здійснюється багатьма сервісами, але саме в нашому ви отримаєте відмінну якість роботи за адекватною ціною.

Ця маніпуляція повинна стати звичкою, якщо хочете, щоб ваш девайс прослужив довго!