Оновлення ПК і антивірусів

Останнім часом значно збільшилася кількість атакуючих операційну систему ПК вірусів. Вони провокують постійні збої в роботі пристроїв, і як наслідок – вилучення інформації. Причому ризикованим стає не тільки відвідування користувачем сумнівних сайтів, але і використання зовнішніх портативних пристроїв.

Щоб уберегти свій комп'ютер та інформацію в ньому від шкідливих програм, необхідно приділити належну увагу вибору та встановленню антивірусів.

Як зрозуміти, що комп'ютер  під загрозою:

- помічаєте, що ті чи інші файли на комп'ютері зіпсовані або зовсім вилучені без вашої участі

- встановлені програми працюють некоректно

- виникають складності з включенням комп'ютера або на його екрані відображаються повідомлення, які перешкоджають вашим діям по роботі з ПК або ноутбуком

До того ж є ціла підгрупа сучасних вірусів, що крадуть паролі до ваших облікових записів.

Все це робить необхідність установки антивірусного софту особливо актуальним. І хоч стовідсоткової гарантії захисту ПК розробники не дають, все ж ці заходи зменшують ризики зараження в декілька раз.

Ми пропонуємо встановлення й налаштування будь-якого з найнадійніших антивірусних програм на ваш пристрій. Допоможемо визначитися з вибором, розповімо про переваги й мінуси кожного з них – Вам не доведеться перечитувати тонни інформації, вибираючи самостійно необхідний для вас варіант.

Серед найпоширеніших антивірусів виділяють наступні:

  • Аваст (Avast Free Antivirus)
  • Panda Antivirus
  • Доктор Веб (Dr. Web Antivirus)

 

У кожного з них є свої сильні і слабкі сторони. Важливо відзначити, що в початковій комплектації багатьох відомих на ринку антивірусів - перевірка всіх програм і файлів, антифішинг, захист вашого інтернет-трафіку, пошук вразливих місць на пристрої і способи вирішення проблеми.

Наші майстри завжди аналізують останні розробки антивірусних програм, щоб запропонувати вам найкраще з існуючого.

Більше вам не доведеться піклуватися про постійне оновлення ПЗ вашого пристрою, ми зробимо це за вас. Оптимізація роботи ПК і встановлення антивіруса - ось ті основи, без яких робота з сучасними комп'ютерами буде непродуктивною і незахищеною.