Відеоспостереження

Встановлення системи відеоспостереження стає все більш популярним на ринку інформаційних технологій. І це абсолютно виправданий споживчий вибір, адже відеоспостереження за об’єктом нерухомості, чи то квартира, котедж, офіс, склад або виробниче приміщення – це безпека і можливість дистанційного контролю над ситуацією. Особливо, якщо в проекті передбачена система 24/7 і можливість запису відеоряду.

Якщо ви замислюєтеся про монтаж системи відеоспостереження, почніть з виклику майстра, який фахово проаналізує ваш об’єкт і підкаже ті рішення, які будуть оптимальні саме під його інфраструктуру і розташування. Тільки спілкування і візуальний огляд фахівця може згенерувати правильне рішення щодо вибору. Ну і звісно тільки після огляду можна сформувати детальний кошторис проекту, зробити ж це в телефонному режимі – завдання вкрай складне.

Ми зацікавлені в тому, щоб запропонувати варіант з оптимальними опціями і без значних витрат з Вашого боку. Реалізовані нами об’єкти підтверджують, що  дорогі рішення – не завжди правильні.

Ми працюємо швидко (невеликий проект займає не більше двох днів), при цьому ніколи наша швидкість не працює на шкоду якості.

Один з найважливіших етапів – підбір обладнання. Наше правило – обов’язкове  обговорення із замовником бюджету проекту, відштовхуючись від якого ми пропонуємо встановку найоптимальнішої системи (камери і супутнього обладнання).

Згодом – не менш важливий процес – монтаж і пускові роботи. Ми цінуємо вашу зайнятість і готові виконати цю частину роботи у зручний для вас час.

Які переваги у логічно і правильно встановленому відеоспостереженні?

  • контроль за роботою персоналу
  • запобігання проникнення до вашого будинку, квартири і прилеглої території, з фіксацією особи зловмисників
  • встановлення факту тієї чи іншої дії (найчастіше мова йде, звичайно, про крадіжку, якщо вона мала місце)

Шукаєте фахівця, для якого не буде неможливих завдань? Можемо запевнити, що встановлення відеоспостереження в Дніпрі, виконане нашими майстрами здійснюється завжди якісно і у визначений сторонами строк.